DARMOWA DOSTAWA I ZWROTY DLA WSZYSTKICH ZAMÓWIEŃ NA TERENIE POLSKI - 6.12-10.12

НОВИНКИ

ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ

Завітайте до нашого шоу-руму!
Запрошуємо на шопінг у центрі Варшави,
czekamy na Ciebie 

pn-pt  11:00-19:00

sob 11:00-16:00

Адреса: Журав'я 2 лок. 43, Варшава

Saint Body - жіноче тіло найвищої якості

Saint Body shop - це польський бренд одягу, який розробляє жіночі боді, створений двома жінками - Касею та Мануелою - для інших жінок. Жінок, які цінують високу якість, комфорт і стійкі технологічні рішення в моді, а також жіночний, стильний вигляд. Бренд пропонує дизайни, які підкреслюють сильні сторони жіночої фігури, водночас приховуючи будь-які недоліки, у вигляді одягу, що корегує фігуру. Високоякісні тканини, що використовуються в моделях Saint Body, ніжно обіймають тіло, залишаючись при цьому дуже комфортними для шкіри. Вони створені у відповідь на потреби впевнених у собі жінок, які стежать за модою і шукають оригінальні та водночас перевірені рішення в моді. До них відносяться боді з вирізом, сексуальне боді з декольте, елегантне боді без спинки, боді-конверт, боді-водолазка, а також класичне боді з довгими рукавами, боді без бретелей, боді з короткими рукавами і боді без рукавів.

Польський бренд повільної моди з елегантними чорними боді

Бренд Saint Body створений для всіх жінок, які, як і його засновниці, хочуть піклуватися про своє тіло не лише за допомогою косметики чи фізичних вправ, але й за допомогою одягу, який вони на себе одягають. Це відповідь жінкам, які люблять універсальні речі, що підходять для різноманітного способу життя та різних випадків. Saint Body пропонує високоякісні вироби, створені в дусі сталої моди, також відомої як повільна мода, які легко впишуться в гардероб будь-якої жінки і залишаться там на довгі роки. Чорні жіночі боді та білі жіночі боді - це must-have для ультра-жіночного, повсякденного стилю. Варто пам'ятати, що вони особливо підходять в якості жіночого боді з брюками, що дозволяє складати повсякденні, але в той же час чуттєві і комфортні образи. Хоча мереживне боді прийнято вважати синонімом чуттєвості, бренд Saint Body доводить, що сучасні моделі жіночих боді переосмислюють жіночність і чуттєвість. Боді з вирізом у вигляді серця, боді з органічної бавовни або боді з довгими рукавами на ґудзиках? Ми говоримо "так".

Магазин Saint Body: від чорних боді з довгими рукавами до суконь, сорочок і штанів 

Історія магазину Saint Body почалася з розробки універсального жіночого боді з високоякісного матеріалу, основним завданням якого було забезпечити комфорт для шкіри, а також тонко підкреслити переваги жіночої фігури. Жіноче боді стало флагманським продуктом цього польського бренду, перетворившись на must have. Жіночі сукні також приєдналися до родини боді: маленькі чорні сукні, сукні з тенселю, сукні-олівець, сукні з органічної бавовни або сукні з відкритою спиною. Сорочки та штани також знайшли своє місце в асортименті Saint Body. Всі вироби бренду Saint Body об'єднуються в цілісний, жіночний капсульний гардероб.

WYBIERZ JĘZYK

WYBIERZ JĘZYK